• Endüstri 4.0 - Nesnelerin interneti

  Endüstri 4.0 ile gerçek ve sanal dünya arasında bir ağ oluşturun ve dijitalleştririlmiş bilgi teknolojisi ile üretim süreçlerinize EGEMEN olun

  Endüstri 4.0 bir ürünün tüm yaşam döngüsünü belirler:
  Fikirden geliştirme, üretim, kullanım ve bakımdan geri dönüşüme kadar her şey kontrolünüz altında olsun
 • Sektörde yanınızdayızLayouts

  Tekstil makinelerinin otomasyonu ile yüksek hassasiyet ve kullanılabilirlik, yüksek verimlilik ve esneklikle birleştirilmektedir. EGEMEN YAZILIM, tekstil endüstrisinin taleplerini iyi bilmekte ve kendisini komple bir çözüm sağlayıcı olarak görmektedir.
 • Bir çok avantaja sahip olunFeatures

  Yazılım ve Otomasyon çözümlerimiz uzun yıllardır çeşitli tekstillerin üretiminde ve işlenmesinde başarıyla kullanılmaktadır. Örme, Boyahane, İplik ve Konfeksiyon alanlarında faaliyet gösteren müşterilerimize pazarda teknolojik bir avantaj sağlıyoruz.
 • 1
 • 2
 • 3

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Yetenekli, Yenilikçi & Geliştirici

Akıllı ve birbirine bağlı ürünlerin bulunduğu ve tüm pazarların tek bir inovasyon ile yok olabileceği bir dünyada, üretim yapan şirketler tamamen yeni yaklaşımlar bulmakla yükümlüdür. Bazıları, ürün uygulama verilerini kaydederek ve tekrar yeni ürünlerin icatlarına ve geliştirmelerine dâhil ederek eğilimleri önceden yakalamak istemekte. Ancak, ne üretmek istediklerini bilmelerine rağmen, bu şirketler yine de üretim aşamasından geçmek zorundadır.

Bu nedenle üretim, içinde bulunduğumuz - inovasyonun uygulama aşamasında - bu "yeni zamanda" belirleyici bir öneme sahiptir. Bu şekilde sadece tedrici bir iyileşme elde edebilirler. Bu yüzden, üretim yapan şirketler dijital ortama geçmek zorundadır.

Sadece bu bilginin dijital çizgisi, dijitalleşme ile birlikte ticari anlamda itici güce dönüştürülebilir. Ancak eksiksiz olarak "dijitalleşmiş ve üretim yapan şirketler" inovasyonlara cevap verebilmekte veya inovasyonlara başlamak için daha iyi konumlanmaktadır. Dijitalleşme aşamasında size destek olabilmek için çeşitli “Egemen Yazılım ve Otomasyon" çözümlerimizi sürekli geliştirmekteyiz.

Bizim için tek bir hedef vardır: Endüstri 4.0