• Endüstri 4.0 - Nesnelerin interneti

  Endüstri 4.0 ile gerçek ve sanal dünya arasında bir ağ oluşturun ve dijitalleştririlmiş bilgi teknolojisi ile üretim süreçlerinize EGEMEN olun

  Endüstri 4.0 bir ürünün tüm yaşam döngüsünü belirler:
  Fikirden geliştirme, üretim, kullanım ve bakımdan geri dönüşüme kadar her şey kontrolünüz altında olsun
 • Sektörde yanınızdayızLayouts

  Tekstil makinelerinin otomasyonu ile yüksek hassasiyet ve kullanılabilirlik, yüksek verimlilik ve esneklikle birleştirilmektedir. EGEMEN YAZILIM, tekstil endüstrisinin taleplerini iyi bilmekte ve kendisini komple bir çözüm sağlayıcı olarak görmektedir.
 • Bir çok avantaja sahip olunFeatures

  Yazılım ve Otomasyon çözümlerimiz uzun yıllardır çeşitli tekstillerin üretiminde ve işlenmesinde başarıyla kullanılmaktadır. Örme, Boyahane, İplik ve Konfeksiyon alanlarında faaliyet gösteren müşterilerimize pazarda teknolojik bir avantaj sağlıyoruz.
 • 1
 • 2
 • 3
 • FM Örme
 • Boyahane
 • Konfeksiyon
 • PcSoft Ticari Paket
image

Örme Otomasyon ve Yönetim Sistemi

FM - Örme W Yönetim Sistemi Socket teknolojisi kullanılarak yazılan proje internet ve benzeri düşük hat hızlarında dahi, herhangi bir terminal emulasyon yazılıma ihtiyaç duymadan, verimli bilgi girişi ve raporlama imkanı sağlamaktadır.

Kullanıcı bazında özel rapor dizaynları oluşturabilme ve bu raporları başka kullanıcılara açabilme imkanı. FM Örme Yönetim Sistemi ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin

EGE 7000 Boyahane Otomasyon cihazı açıklamaları için lütfen buraya tıklayın

 
image

Boyahane Otomasyon ve Yönetim Sistemi

Egemen Boyahane Otomasyon Sistemi, iplik ve kumaş boyahane ve baskı fabrikaları için hazırlanmış, ham kumaşın girişinden başlayarak partileme, üretim, reçete, baskı, makine arıza, makine çalışma ve verimlilik, sevkıyat, irsaliye, fatura, cari, banka, kasa, çek/senet ve stok işlemlerini çok yönlü dövizli takibini yapabileceğiniz bir yazılım ve otomasyon paketidir. Boyahane Yönetim Sistemi ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

EGE 7050 Boyahane Otomasyon cihazı açıklamaları için lütfen buraya tıklayın 

image

Konfeksiyon Otomasyon ve Yönetim Sistemi

Egemen Konfeksiyon Otomasyon Sistemi, iplik ve kumaş boyahane ve baskı fabrikaları için hazırlanmış, ham kumaşın girişinden başlayarak partileme, üretim, reçete, baskı, makine arıza, makine çalışma ve verimlilik, sevkıyat, irsaliye, fatura, cari, banka, kasa, çek/senet ve stok işlemlerini çok yönlü dövizli takibini yapabileceğiniz bir yazılım ve otomasyon paketidir. Boyahane Yönetim Sistemi ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Konfeksiyon Otomasyon cihazı açıklamaları için lütfen buraya tıklayın

image

PcSoft Ticari Paketimiz

Türkkep çözüm ortağı olarak geliştirdiğimiz e-Fatura, e-Defter, e-arşiv gibi e-Maliye modüllerini de içeren PcSoft ticari paketimizle e-Dönüşüm gerekliliklerini tek merkezden yönetin ve uygulayın.
Küçük ve orta ölçekli şirketler için kolay ve hızlı kullanım imkanı sunan PcSoft paketimiz çeşitli yetkilendirmeler ile bireysel yetkiler sunmakta.

Ticari Paket ve Türkkep e-dönüşüm ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

ITMA 2019 Barselona - Biz oradaydık

image

ITMA 2019, bu yıl 20-26 Haziran tarihleri arasında İspanya'nın Barcelona kentinde düzenlendi. Bizleri yalnız bırakmayan şirketlere ve değerli temsilcilerine çok teşekkür ediyoruz.

ITMA 2019 - Dünyanın En Büyük Tekstil ve Konfeksiyon Makineleri Fuarı. ITMA 2019, tekstil ve konfeksiyon sektöründe faaliyet gösteren işletmeler tarafından kaçırılmaması gereken bir fuar. Her baskı, anahtar üreticilerinin günümüzün zorluklarının çoğunu karşılamasına yardımcı olan çok çeşitli teknolojiler, makineler, ekipman ve yazılım ve otomasyon çözümlere sahiptir.

E-Maliye

image
 
image
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 E-Maliye ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen aşağıdaki linke tıklayın

Türkkep Başvuru Merkezi

ITMA 2019 Barcelona'dayız

Egemen Yazılım 20 yaşında

Egemen Yazılım, 1999 yılından bu yana profesyonel kadrolarıyla sürdürülebilir projeler üretmektedir.

Tamamı yerli üretim olan projelerinin %80'ini tekstil sektörüne yönelik hazırlayan Egemen Yazılım, yurt içi ve yurtdışında çok sayıda özel projeleri başarıyla geliştirmiştir ve geliştirmeye devam etmektedir. Özel üretim ve ekonomik olan cihazlar ile desteklediği projeler sayesinde boyahane, örme, vb. makine ve proseslerin online izlenmesine olanak sağlamaktadır. Otomatik veya manüel toplanan verilerle makine verimlilikleri, boya/kimyasal sarfiyatları, enerji sarfiyatları gibi birçok rapor, analiz ve maliyet hesapları yapılabilmektedir.

Türkkep Başvuru Merkezi

Egemen Yazılım ve Ar&Ge

Egemen Yazılım, Çorlu Namık Kemal Üniversitesinde kurmuş olduğu Ar&Ge merkezinde geliştirdiği projelerle müşterilerine Endüstri 4.0 yolunda eşlik etmeye başlamıştır. Üretimde yeni teknoloji ve dijitalleşme ile yeni ufuklar sunan Egemen Yazılım kendisini bu alanda sektörde öncü olarak kabul etmektedir.

Yazılım ve Otomasyon Paketlerimiz